| cristina_9458 a întrebat:

O prietena de-a mea e in clasa a 7-a si are o relatie cu unul care a terminat liceul e prima relatie si nu stie cum sa-i spuna parintilor ei. ajutati-o va rog

2 răspunsuri:
| zelda a răspuns:

"Mami vezi ca ies cu prietenul meu"laughing

| Lockheart a răspuns:

Nu cred ca trebuie neaparat sa ii spuna. Dar daca ea considera ca trebuie atunci nu stiu exact ce sa iti spun ca sa o ajut...cred ca parintii ar reactiona destul de urat pentru ca diferenta dintre varstele lor este cam mare si si'ar face griji pentru siguranta fiicei lor.