| cristina_9458 a întrebat:

o prietena de-a mea e in clasa a 7-a si are o relatie cu unul care a terminat liceul e prima relatie si nu stie cum sa-i spuna parintilor ei. ajutati-o va rog dau funda

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
pai ar trebui sa ii spuna prima data parintelui care e mai intelegator,sau sa le faca parintilor o surpriza,un mic dejun pregatit de ea, sau ceva de genul asta, si apoi sa le spuna happy

| Bris a răspuns:

Ar trebui sa spuna prima data parintilor...adica un baiat care a terminat liceul este ceva. Iubirea nu are varsta si in locul ei nu mi-ar pasa ce spune lumea despre mine daca l-as iubi cu adevarat.

| MihaiKm a răspuns:

Inainte de a raspunde observ ca in zilele noastre fetele nu mai sunt interesate de baietii de varsta lor( as vrea sa stiu si de ce). Deci inteleg ca ei ii este greu sa le spuna parintilor ca are un prieten de 18-19 ani, dar nu este asa greu, adica ea sa isi faca curaj pentru ca daca spune parintilor ei eu nu cred ca o sa-i afecteze cu ceva relatia cu tipul respectiv. Am mai cunoscut probleme asemenea, iar parintii nu au avut nimic impotriva, deci in concluzie nu are nimic de pierduthappy! Ii urez bafta prietenei tale!

| cristina_9458 explică:

Nu e vorba de mine

| Jigsaw a răspuns (pentru cristina_9458):

Minciuni gogonate.

| Mirela14 a răspuns:

De ce ar trebui sa ii spuna?! laughing Doar nu se casatoreste cu ellaughing Eu cred ca va fi o relatie scurta...asa ca nu va trebui sa le spunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajutam daca recunosti ca e vorba de tine!winking