| cristina_9458 a întrebat:

O prietena de-a mea e in clasa a 7-a si are o relatie cu unul care a terminat liceul e prima relatie si nu stie cum sa-i spuna parintilor ei. ajutati-o va rog dau funda

6 răspunsuri:
| Fluture a răspuns:

Buna.
Mai intai trebuie sa fie sigura ca il place pe acel baiat si ca il cunoaste destul debine atat pe el cat si intentiile lui. Totusi, la varsta lui se gandeste si la altceva in afara de pupaturi. laughing
Apoi, ar trebui sa o prinda intr-un moment bun, si sa-i spuna lucruri asa, pe parcurs. Parerea mea. Adica sa-i zica azi ca unui tip mai mare ii place de ea. Peste 2 zile ca vrea sa fie cu ea. Apoi ca sunt impreuna.
Multa bafta.
Papa!

| natalyia a răspuns:

Mai bine sai spuna dc mamei. mamele inteleg mai bine copiii

| cosmingolf a răspuns:

Eu zis sa termine cat mia repede relatia cu baitul ala ca o sa aiba probleme. Daca nu vrea asta e problema ei.

| cristina_9458 explică:

Nu de mine eu sunt clasa a 12

| emil_5362 a răspuns:

Eu zic sa nu-i spuna nimaniu... pana la o varsta de 15 16 ani

| 1dream a răspuns:

Sigur nu e vorba de tine?