| yanny`s a întrebat:

O prietena mi-a zis ca un fost iubit de`al ei are cancer. tipul are 16 anithinking eu ma gandesc ca nu e posibil sa aiba la varsta astathinking voi ce credeti, e posibil?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa aiba leucemie, e intalnita frecvent in randul adolescentilor.

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Da Este posibil Sper sa fie o greseala dar daca este adevarat ma cutremura Este incredibil Pacat Mare pacat Pa

| Veve :X a răspuns:

Da e posibil. cancerul (si alte boli incurabile) nu iarta pe mineni.

imi pare rau pentru ex`ul prietenei tale straight face

| yanny`s explică:

Si cica parintii lui nu stiu nimic. eu sincer ma gandesc ca vrea doar sa o fraiereasca pe asta, doar ca sa isi bata joc de ea

| ursuletzdiana a răspuns:

Yannys poti sa te nasti cu cancer! boala nu te intreaba ce varsta ai! aici depinde si de forma cncerului( ex : cancer colon, pancreas etc...) intelegi? deci e foarte posibil ca tipul sa aiba cancer! please da-mi si mie fundita pentru ca asta e adevarul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asa este. Trebuie sa ai peste 18 ani si, sa lucrezi cu carte de munca. Doar asa poti sa te imbolnavesti. Mai, numai prostii aveti in capul ala. Boala, nu tine cont de varsta pe care o ai, sau de conditia sociala. Imi pare rau pentru pusti. Sper sa se insanatoseasca.