| anonim_4396 a întrebat:

O sa revina Huidu la Cronica?

Răspuns Câştigător
| iJustHaveFun a răspuns:

Nu o sa revina, el a vrut sa renunte la viata publica. A vorbit avocatul lui, televiziunii si nu se va mai intoarce. Cronica va ramane doar cu Gainusa si speram sa nu ii simtim prea mult lipsa.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate, daca reuseste sa mituiasca magistratii si-l scapa de puscarie va avea noroc. Din cate am auzit in acel accident i-a murit unchiul prietenei cu care e tatal meu, avea 51 de ani.

| luiza a răspuns:

Depinde daca reuseste sa obtina condamnarea cu suspendare, dar si asa nu cred ca ii mai arde de glume cu 3 morti pe constiinta.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Cu siguranta nu, adica sa fim seriosi dupa ce a omorat 3 oameni crezi ca ii mai arde de glume. oricum imi pare rau pentruel, dar dupa parerea mea nu ar trebui sa scape nepedepsit!

| Zapacitaaaa a răspuns:

Nu! Emisiunea nu se va mai produce