| anonim_4396 a întrebat:

Va uitati la cronica cîrcotașilor? Ce sa ingrasat Huidu, se vede ca i merge bine, păcat de oamenii pe care i-a omorît.Nu mai trebuia reprimit niciodata inapoi la cronică, dar asta e români, mortul e vinovat, nu Huidu șmecherul asta arogant.

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Nu m-am uitat niciodata si nici nu cred ca am pierdut ceva! Cat legat de Huidu si faptele lui... cred ca a platit prea ieftin pentru ceea ce s-a intamplat. Nici nu ma intereseaza daca e gras sau slab la fel cum nici nu ma intereseaza sa il judec, are cine! Dar faptul ca este pe sticla dupå ceea ce s-a intamplat, dovedeste lipsa de scrupule si cum si alti hoti, pitizipoance si cocalari fac deliciul publicului... trebuia sa fie si un criminal! Asta ma face fericita ca am plecat acum.10 ani din Romania si pe zi ce trece nu imi pare rau de nimic, doar de oamenii de valoare care au ramas intr-un morman de mocirla asa cum este Romania, restul este cancan! Seara buna happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vacanta mare sau leana si costel face varza cronica lor.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asta e România.

| Juviia a răspuns:

Mda

| Miihaa a răspuns:

Nu m-am mai uitat de ceva timp inainte de accident. Mi se pare ca el este producator, deci e pe principiul sa te dai afara de la firma ta.

| AnnonnyMa a răspuns:

Asta nu-i site de barfa, ma.