| Samariteanul a întrebat:

O sa se intoarca caldura...voi cum incercati sa scapti de ea? Credeti ca va omora pe cineva atata caldura?(accept orice fel de raspuns)

3 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Multa apa.
Dusuri dese.
Evit sa ies afară la orele *de foc*.
Port haine din fibre naturale (bumbac).

| NameInUse a răspuns:

Cum scap de caldura... stau mai mult in casa la orele alea, am draperii inchise la culoare si le tin tot timpul trase in geam laughing De seara si pana dimineata las geamul deschis. Da, eu dorm cu geamul deschis laughing n-am avut pana acum incidente neplacute, si sper sa ramana asa.

| DarkRose666 a răspuns:

Apa, dus si umbra happy Da, cred ca vor fi si oameni care vor muri, mai ales dintre cei mai batrani/bolnavi.