| Ankiss123 a întrebat:

O sa va spun ceva pe scurt si va cer parerea sincera. Sunt cu un coleg de clasa de ceva timp si o alta colega(care este printre cele mai bune prietene si l-a placut) imi tot spune sa am grija sa nu ma las chiar asa dusa de val si sa am grija... problema e ca ea mi-a spus ca in ultimul timp nu ii prea mai dau atentie, ca nu mai stau cu ea pe hol, stau cu el, si m-a intrebat de vreo cateva ori daca noi mai si respiram, in fine... el este putin cam nehotarat de fel dar cu mine a fost putin mai altfel, adica eram in curtea scolii cu cativa pasi inaintea lui si cineva a aruncat o minge, si daca nu o prindea el imi nimerea direct in cap, sau eram pe hol, imbratisati, si cineva a deschis usa si a tinut usa fara nici o problema, adica nu e atent ce se intampla in jur dar cand vede ca pot sa patesc ceva devine brusc atent. Problema este ca nu vreau sa sufar, deci mai bine nu ma implic prea mult, dar deja sunt indragostita pana peste caplaughing. Voi spuneti ca ar trebui sau nu sa continuam relatia?(momentan nici nu imi pun problema unei despartiri dar vreau sa tin seama si de sfatul prietenei mele)

2 răspunsuri:
| Ankiss123 explică:

Nu mai raspunde nimeni?crying

| FetitSa a răspuns:

Pai happy. sincer mi se pare ca prietena tah e cam geloasa din cate am inteles eu happy. In privintza faptului cu cine stai in pauze happy. e problema ta! Si da! Ar trebui sa continuati relatia din punctul meu de vedere happy. Daca el te-a ales pe tine, si nu pe ea, inseamna ca te place cu adevarat, mai ales ca esti de ceva timp cu el. Important este ca tu sa nu dai importanta vorbelor rele, pentru ca o relatie se poate distruge f usor happy. Sper ca ti-am fost de ajutor. bye`bye happy