| XatomisX a întrebat:

O solutie pentru parul incurcat? Dupa dus am parul foarte incurcat si incerc sa il descurc foarte usor si tot imi rup par straight face adica imi cad in jur de 50 de fire de par e normal? Am incercat si balsam nu e bun de nimic sad am vazut un spray de descurcat parul este bun? Ajuta cu ceva?

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Pai eu foloseam un sprei de la gerotival si functiona

| MaliciousDeath a răspuns:

Incearca si tu un tratament pentru hidratare daca tot zici ca ti se rupe(cum suna asta, hah), si taie-ti si varfurile ca posibil sa fie despicate.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Eu zic sa incerci balsamul GashAndGo. Mi-e imi merge si e asa de moale ca il pieptam cu pieptanul.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Scz. Sa incerci balsamul WashAndGo.

| alincik900 a răspuns:

Nu-l peptana cind e ud, ca spray eu folosesc Gliss kur cu keratina