| Wizz a întrebat:

Oaameni buni va rog sa-mi explicati frumuseeel cum folosesc print screen`ul. va roog.

Răspuns Câştigător
| SRB a răspuns:

Apesi tasta print screen pe pagina de net etc pentru care vrei sa faci captura. Deschizi un document nou de word sau paint apesi CTRL+V salvezi documentul si cam atat.

1 răspuns:
| Șâret a răspuns:

Apesi pe butonul prt sc, pe pagina pe care vrei s-o "pozezi". Apoi intri in paint si dai paste.Salvezi.Apoi intri pe tinypic.com si uploadezi poza, iar apoi o pui unde vrei. happy Succes.