| benika a întrebat:

Oamenii buni,ce parere aveti despre pepsi? e foarte bun imi place mult, dar mami zice ca nu-i bun. dar ea fumeaza 2 pachete de tigari la zi si bea multa cafea! deci care-i faza?

5 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Da-i funda lui LOwee02

| Wehes a răspuns:

E bun, dar nu in exces.Bea 1 sticla pe saptamana macar.

| KMaddieK a răspuns:

De bun i bun, dar nu face bine laughing

| dianadienutza142 a răspuns:

Pepsi: uase fragile
tigari: plamani bolnavi, muarte mai rapida
cafea: pulsul de 1000 mai ridicat, mai ales da ca bea multa

| LOwee02 a răspuns:

Parintii fac de multe ori lucruri pe care ei ni le interzic, si nu din egoism sau ceva de genu, ci din experienta si din dorinta de a ne proteja de greselile pe care ei le fac si le-au facut. Nu trebuie sa te superi pe mama ta, stie ea de ce zice asawinking Intr-adevar, consumul excesiv de pepsi, cola, etc, dauneaza.