| lollgirl a întrebat:

Oare de ce majoritatea baietilor se cred superiori fetelor?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca lumea e condusa de barbatihappy
Razboiul sexelor e castigat inca inainte de a incepewinking

| monyk a răspuns:

Buna, se cred superiori, dar nu sunthee hee, ei profita de sensibilitatea fetelor, ei sunt mai puternici fizic si de asta desconsidera fetele, ca ei nu au puterea lor fizica, fetele sunt mai fragedehee hee, oricum noi fetele trebuie sa stim sa ne impunem si sa aratam ca nu suntem fraiere si daca fizic nu suntem mai puternice, putem fi verbalhee hee.

| daii a răspuns:

Bine ai spus! Se cred, dar nu suntwinking! si se cred mari si tari doar cand sunt si prietenii lor de fatahappy, ca altfel, sunt 0!

by daiiwinking

| Sოﺁℓε a răspuns:

De prosti?

| nobody_9468 a răspuns:

Ehehe...asta nu'i nimictongue
eu ma cred superioara tuturorlaughing
fii m'ai tare ca ellaughing

baftabig grin

| myha a răspuns:

Pentru ca ei au **** si mamele lor ii invata ca noi depindem de ei. Unele soacre sunt ingrozitoare doar pentru faptul ca gandesc ca baiatul lor este unic si vezi doamne nu il merita nimeni. Poi sa stea naiba singur ca nu il obliga nimeni sa aiba prietena sau nevasta. Porci!

| Atotstiutorul a răspuns:

Nope nu se cred! SUNT!

| MidnightLady a răspuns:

Pt ca majoritatea fetelor le permite. Iar cu cele din minoritate, nu le merge, stai linistita.winking

| Cryzy a răspuns:

Oare de ce nu a raspuns niciun baiat la intrebarea asta?

| Barbuin a răspuns:

Cand pisica nu-i acasa, soarecii joaca pe masa.De-aia.

| lollgirl explică:

N cred ca ar avea tupeu sa raspunda, parerea mea! insa chiar sunt curioasa daca va raspunde vreun baiat!thinking