| raluk_2852 a întrebat:

De ce baietii se cred superiori fetelor?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Nu cred ca toti se cred superiori. Consider ca daca cel de langa tine se considera superior, inseamna ca nu te merita.
Barbatilor le place sa fie bagati in seama si, am observat ca majoritatea considera ca grandomania este solutia. O parere total gresita, din punctul meu de vedere.

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

PAi ei crd ca forta face tot dar nu stii cum se spune barbatul e capul si femeia gatul si gatul sau ca in spatele unui barbat puternic a stat mereu o femeie inteligenta. Deci lasa-i sa creada si noi sa ne vedem de ale noastre pentru ca stim adevarul cel adevarat.

mlm
| mlm a răspuns:

Poate nu se cred, doar ca uneori sint mai invidiosi pe femei ca sint de multe ori mai capabile decat ei si sint in stare sa rezolve mai multe lucruri doar prin afisarea unui zambet sau a unei vorbe frumos spusa.

| JustMeFlory a răspuns:

Bine zis se cred! Nu sunt deloc superiori, fiind barbati tind sa creada ca ei sunt mai sus ca noi, ca ei sunt sefii in casa, ca ei controleaza totul intr'o relatie! Dar sa stii ca nu toti baietii sunt asa! Unii mai au si fite... Dar daca ajung sa tina la o persoana o sa uite de superioritate si fitehappy

| andreig a răspuns:

Pentru ca uneori chiar sunt.

| DarKJoKeR a răspuns:

Cine a zis ca toti se cred? :p.eu nu ma cred, pentru ca stiu ca nu sunt.[parerea mea]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cred superiori doar daca le dai voie. happy

| eugenn7 a răspuns:

Pai nu-i nimic rau in asta daca barbatul nu impinge superioritatea lui la extrem, toti stim ca femeilor le place sentimentul de protectie, pai tu cum te~ai putea simti protejata de cineva pe care il consideri, ca si intreg, inferior tie.Si in alta ordine de ideei femeia a fost conceputa din coasta barbatului, nu invers, nici tu personal nu cred ca iti doresti un prieten inferior tie, poti vedea clar ca e o lege si in natura orice femela isi alege cu atentie un mascul pentru procreere, deci se intrevede a fi normal si oricum noi va iubim si ne bucuram de o creatie atat de desavarsita FEMEIA, cum spune si vorba, Dumnezeu a creat pamantul, cerul.apele...si omul, apoi S-a odihnit, dar de cand a creea femeia nici Dumnezeu nici omul nu s-a mai odihnit