| Yrynella a întrebat:

Oare de ce nu pot iubi si eu pe cineva? chiar daca am prieten? oare n-am intilnit oare persoana potrivita?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inima ta inca nu iti spune ca vrea jumatate se simte bine asa cum e de moment, mai incolo va avea nevoie de acea jumatate.

| Vizitiul a răspuns:

Stai sa ne lamurim...Ce anume intelegi tu prin iubire?

| mistakeofyourlife a răspuns:

Prin iubire nu te referi la iubirea fata de parinti si familie. pentru ca asta inseamna ca ai iubit. happy Probabil ca nu ai gasit inca persoana potrivita. Stii cum se spune: Foecare om are o pereche. Tu nu ai dat peste ea inca. happy

| Alexander21 a răspuns:

Exact,trebuie sa intalnesti ca sa iubesti.Keep searching...

| nathalie a răspuns:

Sigur nu ai cunoscut inca persoana care sa iti cada cu tronc, fii sigura ca odata ce vei intalnim persoana potrivita o vei iubi. poate nu corespund standardelor tale tipii pe care i-ai cunoscut. iti garantez ca o sa iubesti si tu pe cineva...doar trebuie sa ai rabdarehappy

| Yrynella explică:

Nic eu nu stiu sigur, pentru ca n-am iubit niciodata