| ALINTUHS a întrebat:

Oare de ce prietenii nu-s adevarati, te birfeste, si nu-ti spun totu in fata ce au de spus?

3 răspunsuri:
| Eveeee a răspuns:

Iti spun ew de ce pentru ca unii chiar nu stiu ce inseamna sa fii un prieten adev asta mi se intampla si mie am multe prietene dar niciuna nu este cum as vrea ew sa fie. straight face poate de asta pentru mine nu sunt prietene adv straight face, te birfesc pentru ca asta ii firea lor nu se pot abtine sa nu birfeasca pe cinevawinking iar de aceea nu iti spun in fata tot ce au de spus si trebuie sa afliii de la altii pentru ca is LASIwinking hmmm... chiar mi-as dori sa am o prietena adev... chiar daca toate is ff de dreapta nu stiu totusi toate au un defect si cu toate ca stiu ca nimeni nu e perfect si ca toti avem defecte inclusiv ew. mi-as dori sa schiimb lumea si sa o fac cum vreau ew ar fi frumos [dar imposibil] happy

| ALINTUHS explică (pentru Eveeee):

Corect spus chiar nu exista prieteni adevarati ...mdaaa fiecare gresim dar oricum trebuie sa nu uitam de trecut cum a fost...mersi de raspuns

| Eveeee a răspuns:

Npk. imi dai funda big grinpuppy dog eyes pls.