| hiphopgirl a întrebat:

Oare in 26 septembrie panan28 nu vom avea lumina funda si va veni sfarsitul lumi in 2012?

4 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

A venit sfarsitul lumii atunci cand a prezis nu stiu ce prost? Cu apocalipsa si ce a mai fost.Nu,nu a venit, inca traim si vom trai cat va vrea Dumnezeu.Vei afla atunci in 2012 dac mai traiesti pana in 2013 nu a venit.Nu te lua dupa orce prost care spune ca maine vei muri sau mai stiu eu ce prosti.Asteptam nu mai e mult pana pe 26 laughing insa nu prea cred ca e adevarat, daca spune orce tampit ca o satamana nu vom avea curent chiar il crezi?laughing.Om tampit care se crede prezicator laughing

| AnnaDee a răspuns:

Buna!
Nu, nu și nu!
Știai ca sfârșitul lumii a mai fost și în 2001... 2005 etc?
Cu siguranța, este aproape, dar nici chiar asa.
O zi frumoasa!

| Mircea1997 a răspuns:

Cu siguranta NU. Toate astea se numesc superstitii si se adeveresc doar pentru cei superstitiosi.

| ShadowGuitar a răspuns:

Gosh!