| anonim_4396 a întrebat:

Oare o sa-mi scada din punctaj dac ala evaluarea la mate nu am scris rezolvarile pe foaie ci numai rezultatele? Nu am vazut decat dupa aceea ca trebuia sa rezolvarile (pe care le aveam pe ciorna) crying

8 răspunsuri:
| raluca250 a răspuns:

Cu siguranta da
Scria fooarte clar la inceputul fiecarui subiect
SUBIECTUL I- pe foaia de examen scrieti numai rezultatele
SUBIECTUL al II-lea- Pe foaia de examen scrieti rezolvarile complete
SUBIECTUL al III-lea-Pe foaia de examen scrieti rezolvarile complete

| anonim_4396 explică (pentru raluca250):

Mda, dar nu eram atenta decat la subiectul 1 si ma gandeam ca la celelalte scire acelasi lucru straight face eh, nu ma intereseaza cat iau ca si asa intru, deci laughing

| raluca250 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda:* atunci e bineehappy

| ChristinneVonD a răspuns:

Cu siguranta da! O sa iti puncteze doar subiectul I, adica cat ai facut corect happy
Imi pare rau pentru tine.

| Diiiiaaaa a răspuns:

Daca era grila nu trebuiau si rezolvarile.Dar din pacate daca scria ca trebuiau si rezolvarile o sa-ti scada destul. Imi pare rau pentru tine big hug Succes :*

| farcasgiulia a răspuns:

Cum ai putut sa nu scrii rezolvarile? Normal ca o sa-ti scada. La orice, test, olimpiada, examen sau ce o fi trebuie scrise rezolvarile. Imi pare rau pentru tine

| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

La prima parte puncteaza doar raspunsul insa la partea a2a si a3a conteaza foarte mult rezolvarea

| anonim_4396 explică (pentru PsihopedagogCristinaM):

Hat, atunci sunt in mare bai straight face