| Eusieu_4002 a întrebat:

Sunt intr-un mare stres. Ieri am sustinut evaluarea nationala la limba si literatura romana si am scris pe foaie la subiectul al II-lea, la punctul 3, ca raspuns c)subiectiva. DAR, am facut si impartirea direct pe foaie, nu pe ciorna, din prostia mea, desi nu era necesar. Problema e ca nu am impartit exact precum trebuia, dar tot subiectiva mi-a dat. Credeti ca imi va scadea, chiar daca in considerare se ia numai notarea raspunsului? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LittleB124 a răspuns:

Nu iti scade! Eu nu am examen sunt numa pe a VI a. Dar am fost la olimpiade si am facut calcule si chestii pe foaie nu pe ciorna si crezi ca le-a punctat? NU
Nu-ti mai fa griji. Am auzit ca maine ai examen la mate asa-i? Succes :* Funda? puppy dog eyes