| paul98112 a întrebat:

Sunt singurul care uraste tara asta?

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Mai sunt si altiiwinking! Pleaca in alta tara din vest daca vrei sa iti fie bine, nu mai sta sclav in Romania.

| mgtow a răspuns (pentru pufulescu):

Dar tot sclav e la straini ca nu e platit cu acelasi salariu care il are un conational din tara de origine

| pufulescu a răspuns (pentru mgtow):

Ai dreptate, sunt platit foarte prost pentru munca pe care o fac! Aici am salariul minim pe economie, 1070 de euro, din care imi platesc chirie, mancare, haine etc. si mai imi raman si ceva bani. De ce nu pot face asta si in tara mea?
De asta urasc Romania, nu de altceva.

15 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu!
bun venit in lumea mea

| LoveSleep a răspuns:

România a fost și va rămâne o țară de căcat.

| Doub a răspuns:

Nu urăsc ţara, detest juma' de populaţie.

| Sociopat a răspuns:

Nu-ti convine? Ia initiativa si fa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, e o tara frumoasa, nu as pleca niciodata de aici.
Ai si un motiv pentru care o urasti, sunt tare curios?

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

De ce o urasti?

| implant a răspuns:

nu, nu esti
nu vad nici un rost in a fi patriot daca tara nu-ti ofera motive. doar asa fiindca vezi doamne, "Romania te-a crescut"(de fapt ai tai te-au crescut, ignorantule) si fiindca aici te-ai nasut? naspa atunci

| KamyHeey a răspuns:

Nu, nu esti singurul.

| BiancaAndreeaa a răspuns:

Nu crede mă ca nu ești singurul. Dar dacă o sa o tot uram așa în continuare fără sa schimbam nimic și sa o facem mai buna Cum ar fi?

| paul98112 explică:

Numai jumatate?

| Doub a răspuns (pentru paul98112):

Bine, bine, poate puţin mai mult de jumate.
Dar pe restul îi iubesc.blushing

| paul98112 explică:

@Sociopat sa fac ceva adica in sensul sa ma mut sau sa incerc sa schimb 18 milioane de oameni? De mutat am s-o fac 100% cand mai cresc

| paul98112 explică:

@crepuskol am pus o intrebare asemanatoare pe un site pe engleza. Sunt si romani care au raspuns. Acolo am insirat cateva motive pentru are o urasc road ca mi-e lene sa caut comentariul.http://www.quora.com/......d-decision