| mariaWoW a întrebat:

Mai e cineva care uraste facebook-ul la fel ca mine?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Te sustin.

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Puţin probabil să mai existe cineva atât de pueril, încât să urască un site (pe care nimeni nu este ţinut cu forţa).

| mariaWoW explică (pentru NOname):

Pff. hai lasa noname acum ca ai tu nu stiu eu cate funde ..nu inseamna ca trebuie sa te bagi peste tot in seama...gusturile nu se discuta daca eu urasc, URASC si gata. ..nu ai dreptul sa faci pe nimeni pueril.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am cont, asta te mulțumește?
O seară plăcută.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu il urasc dar nici nu sunt obsedata de el

| EmaS a răspuns:

Eu nu am cont pe facebook!

| eurynomus a răspuns:

Eu il urasc din ficati si nici nu am cont pe mizeria aia. rezonez cu tine tongue

| axeldavid a răspuns:

Foarte simplu daca il urasti nu il folosi.nu esti obligata sa il folosesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o prostie supraestimata, dar pana la ura e cale lunga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook-ul e util. E util pentru diferite companii, pentru vedete, etc. Dar e o prostie sa ai cont si sa-ti petreci jumate din viata incarcand poze cu tine si dand like sau share la nu stiu ce tampenii. Si vorbesc numai despre asta. Cum spunea cineva mai sus, facebook-ul e o prostie supraestimata.
...Eu nu am cont. Bine, eu urasc retelele de socilizare in general pentru ca mi se par o risipa de timp. Daca lumea n-ar fi obsedata de ele poate ar fi altfel. Eu nu folosesc nici mess-ul, decat de urgenta, cred ca as fi devenit dependenta daca l-as lua in serios.
Asta-i problema cu net-ul in general, provoaca dependenta.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Mie imi place happy

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Pentru NOname - uite că mai există încă cineva atât de pueril.
Şi eu urăsc Facebook-ul, din varii motive, însă am cont, am rămas cu el.

| Xtal a răspuns:

De ce urasti un simplu site? Cu ce ti'a gresit? Poate'ti displace dar mi'se pare exagerat sa spui ca il urasti.

| rock231girl a răspuns:

Nici mie nu imi place, adica serios am vazut oameni care cum se trezesc intra pe facebook sau toata ziua stau pe facebook...Cred ca e o prostie sa iti pui informatiile personale acolo si e si mai ciudat cat de multi oameni il folosesc...Zi faina!happy

| dulcikaaa a răspuns:

Eu nu am cont si mi se pare aiurea situl ala de socializare mai aiurea decat hi5 serios...