| qieiqpalz a întrebat:

Oare zinerytul ia si petele alea rosii de pe fata sau doar cosurile?

3 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Zinerytul este bun pentru acnee, însă nu ți-as recomanda să-l folosești pentru petele roșii de pe față deoarece acesta conține și alcool ce-ți poate irita și usca fața, fapt ce duce la îmbătrânirea prematură a tenului.

| qieiqpalz explică (pentru FoxyM):

Si ce folosesc pentru alea rosii?

| FoxyM a răspuns (pentru qieiqpalz):

Salutare! Cel mai bine ar fi să ceri sfatul medicului dermatolog.Nimic nu se compară cu tratamentul pe care acesta ți-l poate oferi și vei scăpa de orice problemă vei avea la nivelul pielii determinată de factorii externi și interni.