| anonim_4396 a întrebat:

Observ multe specieme de astea care fac live-uri pe Facebook si frate... nu fac nimic. Mai ales daca-s fete isi aranjeaza parul sau se maimutaresc rolling on the floor) Eu nu inteleg oamenii de genu laughing). Mai oriunde se duc fac live sau se plictisesc. wtf e cu lumea asta? rolling on the floor

Voi ce specimene ati mai intalnit pe live-uri? happy

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti dau doar un singur sfat, vad ca-ti place barfa, asa ca, evit sa mai intrii pe "live-uri" daca te deranjeaza atata, in felul asta nu mai ai nici ce comenta si nici ce te deranja.

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca nici nu-ti dai seama cu cata obida ai scris aici.
Eu nu am vazut nici un pic de amuzament in mesajul scris de tine, mai ales cand ai mentionat "WTF", care-i folosit sa exprime consternare, frustrare, obida, stare anxioasa samd.

daca te amuza, atunci iti va fi usor sa treci peste asemenea porcarii si sa nu mai pomenesti vreodata despre ele, pentru ca, asta fac oamenii pe care nu-i deranjeaza si nu-i supara asemenea comportamente.

Răspuns utilizator avertizat
| PsyhoChild a răspuns:

Am vazut doua pe Youtube. Faceau live si si-au dat nr de telefon in chat. Dupa ce a sunat-o cineva pe una dintre ele a venit masa in camera si a intrebat-o cine e la telefon. Fata a raspuns ca tati XD. Dupa mama i-a spus da telefonul incoace si au inchis live-ul xD

| Iwliaaa a răspuns:

Măi...majoritatea facem live, chiar și băieții fac live în care își dau mâna prin păr de o mie de ori. Până la urmă e ceva normal, doar de aceea a fost adaugată această opțiune. Că unele persoane fac ceea ce nu ar trebui este cu totul și cu totul altă problemă.