| seriosule a întrebat:

OFER FUNDA!
in curand va veni ziua parintilor mei (una dupa alta) si cum bugetul nu prea exista, m-am gandit sa le scriu ceva sau sa le urez ceva frumos. nu am idei. ma puteti ajuta? nu m-ai am 9 ani sa le desenez cava as vrea ceva mai diferit o poezie sau altceva.
P.S. scuze pentru categorie (unora li se pare nepotrivita)

Răspuns Câştigător
| Denisa885 a răspuns:

Daca nu "m-ai" ai 9 ani atunci:
Scrie-i mamei : Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el s-a infloreasca mai frumos si plin de sanatate decat cei care sunt deja in buchet. La multi ani!
TateisickIti doresc sa te bucuri de tot ce ai si te face fericit si de tot ce iti lipseste pentru a fi de doua ori mai fericit!