| xDarkBarbiee a întrebat:

Ofer funda! plss. cine imi zice cum sa sterg un site de sus din bara? adica de acolo unde scrii sus www.google.ro etc :D plsss :-*! va roog :-| moor!

2 răspunsuri:
| ioana_7606 a răspuns:

Dezistalea'za browserul stai cateva zile pe altul dupa care il vei descarca din nou si nu'ti va mai apareahappy
Pa, pa

| 김남길 a răspuns:

Nu poti sa il stergi, de ex daca ai Mozila poti sa intri pe alte sit-uri care sunt in urma primului, mai adaugi cateva si apoi il va disparea, dar tot iti va aparea la history, incearca dac nu si sa intri la history apoi la show all history, succes