| ElinaElenica a întrebat:

cum pot scapa de un baiat prost care ma enerveaza? Din cauza lui acum prietenul meu este suparat pe mine, ei 2 nu se suporta si baiatul ala vrea sa il enerveze pe iubitul meu si nu ma lasa in pace, sunt in aceeasi clasa cu el si mereu se pune in banca cu mine, incepe sa ma mangaie pe spate, imi zice ca vrea sa fie cu mine si tampenii din astea, azi la ora de engleza profa m-a dat afara din clasa pentru ca el a vrut sa ma pupe si eu i-am dat una si a zis ca sunt eu nebuna, iar acum o fata din clasa i-a zis lu prietenul meu ca m-am pupat cu el si prin pauze cica... Ce pot face sa il enervez s-au sa il fac pe ala sa ma lase o data in pace!
avem 15 ani

2 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Daca lucrurile astea se intampla la scoala, te duci frumos la director. Daca tine la nota sa de purtare se va potoli. Nu-i raspunde cu aceeasi arma, razbunarea este arma prostului. Vorbeste cu prietenul tau, gasiti o solutie amandoi, si aplicati-o. Succes.

| Stefxn a răspuns:

Auch... zii prietenului sau parintilor sa il puna la locul lui. In caz ca prietenul nu e prea "impunator" recomand parintii.