| horansgang a întrebat:

Oh, Doamne! Am foat azi la ştrand, m-au rugat nişte prieteni şi acolo nu era umbră, aşa că am stat la soare, am stat vreo 3-4 ore şi acum pielea mea e atât de închisă! Eu obicei nu prea ies din casă ca să stau în soare şi acum mă şi pişcă şi arată şi groaznic. Ce pot să-i fac să redevină la culoarea naturală? Vă rog! Ajută dacă stau mult la umbră?

2 răspunsuri:
| rohax1310 a răspuns:

Nu, nu te ajuta daca stai la umbra laughing
Cu timpul pielea ti se va deschide, nu te panica happy

| Meeeeee23 a răspuns:

Te-ai bronzat doar..Nu poti face nimic in privinta asta, astepti, cu timpul va reveni la culoarea normala