| SaluuuuuT a întrebat:

OK.acum o sa va plictisesc dar, in legatura cu intrebarea cealalta. Am incercat sa urmez anumite sfaturi si sa vorbesc mai mult cu ea sa ne cunoastem mai bine.Si inca incerc.Chestia e ca saptamana asta urma sa merge intr'o excursie si speram sa vina si ea in felu asta puteam sa vorbesc cu ea. Acum excursia s-a anulat si eu mai ieseam si cu prietenii si puteam sa o invit si pe ea dar cum e vremea urata stau in casa si scriu pe TPU.

Inca nu imi dau seama dar am senzatia ca si ea ma cam place. Poate ca am inebunit. Oricum nu vreau sa ii spun inca pentru ca si acum ma inteleg bine cu ea ca amica si nu vreau, in caz ca nu ma place, sa stric prietenia.

Răspuns Câştigător
| Mihai7best a răspuns:

Aparentele insala, ai grija ce crezi