| anonim_4396 a întrebat:

Ok.Am pus mai devreme o intr. "cum pot sa imi sterg toate discutiile de pe mess" si mi s-a raspuns.Multumesc mult! Am facut si ce a zis ZU si ceilalti cu preferenc -archive-clear archive now...am dat la clear archive now si m-a intrebat daca sunt sigura si am acceptat. apoi am dat aply >-ok.Asa, acum cum pot sa stiu daca s-au sters?! Mai trebuia s a imi apara cevaa?

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Intri tot in preferences (ctrl+shift+p), mergi pe archive si vezi daca mai am mesaje acolo. In principiu nu ar trebui sa mai ai. Si intr-adevar, in cazul in care nu vrei sa t-i se mai salveze arhiva poti face ce ti-a spus leonardk.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Te conectezi la messenger, dai clic dreapta pe orice contact cu care ai vb selectezi message archive si ar trebui sa fie gol.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Revin - trebuie sa setezi tot din prefferences - archives - No, do not save any of my messages ca sa nu se mai salveze pe viitor.

| julliano a răspuns:

Daca nu ai incredere ca ti le sterge messu, intra in dosarul
C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\id-ul_tau\Archive\Messages\ si stergi tot de acolo happy