| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa sterg tot ce am vorbit pe mess pana in prezent.Toate discutiile?

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ctrl+shift+p (preferences)>archive>clear archive now

| JackieSue a răspuns:

Dai la messenger (sus stanga) si apoi la prefferences si de acolo dai la archive si iti selectezi tu de acolo sa nu ti se salveze archiva niciodata sau s-o stearga etc.Vezi tu acolo.

by zu

| Farcas a răspuns:

Sus la Messenger->Preferences->Archive->Clear Archive now->Apply, Ok si gata.Succes>big grin

| Bishop a răspuns:

Intri in My Computer, apoi in C, apoi la Programs Files, dupa la Yahoo, dupa Messenger, dupa la Profiles, dupa la folderul denumit dupa id-ul tau, si dupa stergi dosarul Archive happy

| Bishop a răspuns:

Intri in My Computer, apoi in C, apoi la Programs Files, dupa la Yahoo, dupa Messenger, dupa la Profiles, dupa la folderul denumit dupa id-ul tau, si dupa stergi dosarul Archive happy

| Bishop a răspuns:

Intri in My Computer, apoi in C, apoi la Programs Files, dupa la Yahoo, dupa Messenger, dupa la Profiles, dupa la folderul denumit dupa id-ul tau, si dupa stergi dosarul Archive happy

| Encore a răspuns:

Mda nu iti mai explic si eu, ti -au explicat ei tongue

| Mitoi_Crys_1992 a răspuns:

Da