| Patricia a întrebat:

Ok.am si eu o problema de 2 saptamani ma culc la ora 3 (dimineata) si ma trezesc la 1-2. Nu pot sa adorm mai devreme...thinking Ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
| Krista_2861 a răspuns:

Puneti telu la 9 sa te trz 2-3 zile la rand si revii la normaltongueasa fac eu ee mult mai bine si seara poti sa stai pan la 3 dar te trz mai greu idm.:*
succes
funda

| Tinutsa a răspuns:

Asa mi se intampla si mielaughing si chiar daca ma trezesc p l 9-10 adorm iarlaughing

| Arianaaa33 a răspuns:

Asa fac si eu.pai simplu.de culcat mai devreme nu poti, dar sa te trezesti da. pune si tu alarma sa sune pe la 9-10. dars a nu te culci dupa-amiaza, chiar daca ti.e somnwinking

| pinguin_2568 a răspuns:

Organizmul tau e unul tanar ai putea incerca sa depui eforturi sa renunti la fast-food sa incepi sa alergi cand te trezesti sa incerci incetul cu incetul sa te culci mai devreme. S-au pur si simplu te tresesti intr-o zi la opt si incerci sa nu mai dormi i-ar seara vei fi obostia. Daca ce ti-am spus nu functioneaza cere sfatul medicului!