| JustHahaa a întrebat:

Eu sunt Antonio! Am 16 ani. De ceva timp (2 -3 luni) ma culc mereu dupa ora 6 diminteata uneori ma culc si la 11 dimineata si ma trezesc la 5-6 dupa amiaza..cum as putea sa schimb programul asta..sa pot sa adorm pe la 1-2 si sa ma trezesc si eu ca oamenii normali la 12-1 sau chiar mai devreme!
Multumesc si fara misto!

Răspuns Câştigător
| altrix a răspuns:

Aceasi problema o am si eu si mi-a spus cineva sa beau o cana de ceai de mushetsel inainte de culcare. Nu am incercat pentru ca vreau sa stau pana la 6 dimineatabig grin. incearca tu si spune-mi daca ti-a mers. daca nu. incearca sa stai treaz toata ziua si sa te culci la 10. cand esti obosit te culci de nevoie.