| Balan_Dani_1998 a întrebat:

Ok. Deci ii fata asta si numa nu discutam altceva pana ce nu pot sa-i raspund la ce se refera "Pentru ca dacă m-ai plăcea ti-as provoca contractii ventriculare premature. Ceea ce nu se intampla"pe limba mea.

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

'You make my heart skip a beat'...inseamna acelasi lucru, stiu ca nu e limba ta dar nu gasesc cuvintele potrivite in romana...ah copiii, sunt atat cheesey.
Daca o placi cu adevarat treci de la o stare la alta, foarte repede...inima ta nu tine pasul. Nimic obscen...chill, don't forget the ice

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu prea stiu eu exact, exista posibilitatea sa fie cum a zis colegu mai sus, dar ea nu ar avea sa stie daca ai sau nu acele contractii, altfel spus, eu de prima data cand am citit intrebarea m-am gandit ca s-a referit ca nu ti-se scoala... dotarea cand o vezi.
Deci asta cred ca e problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ventriculul e o componenta a inimii. Posibil sa se refere ca esti prea mic pentru asa ceva. Ziceam si eu happy

| Balan_Dani_1998 explică (pentru anonim_4396):

Suntem de aceeasi varsta