| ριтιкaa1998 a întrebat:

Ok,deci intrebare mai penala nu o sa mai vedeti. laughing
Sa zicem ca un baiat comenteaza unei fete pe facebook "draguta" si altul ii da like la comentariu. Inseamna ca si lui ala care a dat like la comentariu i se pare draguta?

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiii a răspuns:

Hei din nou laughing)
Pai da si la acel baiat care a dat like la comentariu ii se pare draguta happy

2 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Hei!
Pai daca un baiat ii lasa comentariu unei fete " draguta" inseamna ca ii esti simpatica si ii place cum arata-i si ca o prietena sa zicem.
Fundita?
O zi frumoasa!

| ριтιкaa1998 explică (pentru Lariiiiiiii):

Multumesc. Dar nu ai raspuns la initial. laughing Nu se postase toata intrebarea nu stiu de ce. Acum am editat-o.

| Lariiiiiiii a răspuns (pentru ριтιкaa1998):

Hei din nou laughing)
Pai da si la acel baiat care a dat like la comentariu ii se pare draguta happy