| ir3al a întrebat:

Buna baietii! Am si eu o intrebare pentru voi big grine ce apreciati (pentru ca in ultimul timp chiar apreciati :p ) pitipoancele alea, care au numai fite in cap, iar la fetele calumea (cele cat de cat cuminti, care tin la voi ) nici macar nu va uitati? Adica, ce vedeti de fapt la ele.mie nu mi se pare nimic interesant in operatii si machiajuri foarte extravagante (pararea mea )Argumentati!

si

Sa zicem ca imi place un baiat, care nu prea vb cu mine pe net, bine, din cand in cand, imi mai lasa cate un like pe facebook. iar at cand ne intalnim se uita asa frumos la mine love struck nu stiu cum sa-l abordez, voua cum ma place sa fiti abordati? Va plac fete cuminti?

cum testati voi fetele (pentru ca le testati sa vedeti daca merita )

stiu ca este cam mult :d si daca vrei sa critici abtine-te
dau si funda pentru cel ce ma face sa inteleg :p

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Nu sunt baiat, dar tot iti voi raspunde.
Sunt de preferat pitipoancele din comoditate.Baietii se simt mult mai in largul lor cu astfel de fete.Nu sunt nevoiti sa-si controleze comportamentul absolut deloc.Se pot manifesta,fara nici cea mai mica jena,in toate modurile posibile.Pot sa injure,sa bata,sa tipe,orice.
Ele(pitipoancele)sunt la fel:vulgare,lipsite de bun simt,chiar lipsite de inhibitii,fiind mult mai"darnice"de felul lor.
Concluzia este ca"ce se aseamana,se aduna".
Cat despre faptul ca fetele cuminti nu mai sunt"la mare cautare",se datoreaza faptului ca baietii ar trebui sa depuna un mare efort in a se comporta frumos,si sa dea dovada de bun simt.
In plus,acestor fete cuminti trebuie sa le ofere DRAGOSTE, lucru de care multi baieti nici nu vor sa auda, de teama sa nu-si piarda libertatea(baliverne), si eventual, sa nu fie catalogati ca si"fraieri"-chestie de imagine.

P.S.Nu cred ca vei avea parte de prea multe marturisiri.happy

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...daca tu crezi ca toti baietii apreciaza pitipoancele atunci gresesti amarnic!
Eu unul nu as suporta niciodata sa stau pe langa o pitipoanca... daca tot e sa te angajezi intr-o relatie baremi sa o faci langa o persoana cat de cat ok
Cei care vor pitipoance sunt doar cocalari care vor aventuri de o noapte...
Dar si tu ca fata cuminte, de ce nu ii vezi pe baietii cuminti care cauta fete asa ca tine?

| ir3al explică (pentru Apache):

Pai, intr-adevar asa este. Acum majoritatea baietilor prefera pitipoancele.Nu poti spune ca nu ai observat chestia asta! Ceea ce voiam eu sa evidentiez, prin intrebarea aceasta, este ca doare ca fata sa vezi cum baiatul,, cuminte'' prefera pitipoancele chiar daca e constient ca are LG el o pitipoanca ..si pe fata cuminte o alunga.Stiu de ce baietii prefera pitipoancele astea, ceea ce nu stiu este de ce alunga fetele cuminti?

| Liviu a răspuns:

Pe scurt, ce vreau eu e cam rar, adica vreau o femeie de casa, o femeie care sa stie sa faca mancare, sa nu se fereasca de munca.
Nu vreau o duduie gen 90 60 90 laughing sau 60 90 60 happy
Vreau o femeie normala,cu capu pe umeri.
Oricum,se spune ca barbatu destept is creeaza femeia perfecta, acum nu stiu ce sa spun happy
Prefer genu de femeie matura, si amuzanta, erotica, perversa cand e cazul. Dar si cand e cazul de seriozitate sa fie seriozitate.