| anonim_4396 a întrebat:

Ok. Probabil că știți că avem o săptămână liberă. Alaltaieri am sunat-o pe fata pe care o iubesc pe telefon. Nu mi-a răspuns. Peste câteva ore am apelat-o pe skype (nu prea folosește această rețea de socializare) și am avut același rezultat. Am mai sunat-o ieri din nou pe telefon și tot nu m-a sunat înapoi. Credeți că mă urăște sau ceva de genul? Ea mi-a zis că îi place să vorbească cu mine (doar ca prieteni, asta mi-a spus cu altă ocazie). Întreb asta pentru că acum 2 ani m-a plăcut o fată, tot încerca să se bage în seamă cu mine și asta mă enerva la culme. Se poate să se întâmple așa și în cazul ei?

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă ți-a zis că te vede doar ca pe un prieten ar trebui să accepți situația.

| Sofer a răspuns:

Da, se poate.

| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

Am înțeles că fetelor le place să fie cocoloșite.

| ywar a răspuns:

S-a dus sa-si cumpere alimente din supermarket: saci de cartofi, faina trei nule, malai, apa, conserve. E ocupata fata. S-o fi dus si la famacie sa-si ia masti, ca-s la moda. Tu o suni in the middle of this situation? Inconstientule, care esti si tu inconstient du-te si fa cumparaturi ca o sa murim de foame. Daca vrei sa faci bani poti sa cumperi masti cu 4 lei si le vinzi cu 25 lei bucata. Dai banul, iei framul! Pe urma o scoti cel mai bastan restaurant si te dai un barbat cu bani! Asta inseamna sa fii mafiot!

| Madalinamada122 a răspuns:

Doamne ce proasta o mai fi și fata aia nu știe sa aprecieze un băiat care o iubește. unde as avea și eu norocu asta fostul meu iubit s-a însurat și m-a lăsat mânca l ar canceru toată viața lui

| anonim_4396 explică (pentru Madalinamada122):

În schimb iubește pe alt băiat care chiar nu este la nivelul ei și nu o merită.