| mulinobianco a întrebat:

Salut, deci situatia suna astfel : alaltaieri vorbeam cu prietenul meu pe skype, eu i-am scris ultima si el nu a raspuns, peste citeva ore il intreb " esti ocupat?" la fel nu mi-a raspuns, a doua zi, ieri ii scriu prima " salut ", el nu mi-a raspuns, astazi deja poza din skype si-a schimbat-o dar mie nu mi-a scris, ce propuneti acum sa fac? sigur ca ii voi mai scrie odata, dar ce? va rog mult ajutati-ma.
(concretizez, el e in alt oras si nici pe telefon nu am vorbit)

1 răspuns:
| freeseagull a răspuns:

Eu am avut aceeasi situatie, iti spun ce am facut sau mai degraba ce nu am facut, i-am scris de kiteva ori, el nu a raspuns, apoi nu am vb inca o saptamana si la urma imi scrie - trebuia sa-ti spun ceva mai demult, imi place de altcineva. sper ca la tine nu se va termina asa.