| Haffa_Catalina_2000 a întrebat:

Ok,stiu ca o sa para ciudat, insa azi am vrut sa schimb tușul in imprimanta si din greșeală am scos un fel de bendiță subțire nu stiu ce este insa fara ea nu o mai pot folosii... nu știu dacă s-a prins cineva de ceea ce vreau sa zic, insa cineva ma ajuta si pe mine? sad

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Adauga niste detalii gen tipul si modelul imprimantei si pune intrebarea la Tehnologie, este mult mai probabil sa te poata ajuta cineva acolo.