| OliviaChiangShih a întrebat:

Sunt foarte confuza. Nu stiu ce sa fac. Imi placea un baiat din scoala, dar bineinteles fara ca el sa stie. La momentul acela una din prietenele mele l-a intrebat daca sunt "buna" iar el a spus ca mai degraba nu. Acum nu il mai plac de ceva timp, dar observ si nu numai eu ca se tot holbeaza la mine incontinuu. De ce? chiar nu mai inteleg nimic. :yawn

5 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Pai in primul rand daca nu il mai placi de ce iti mai pasa?
si chiar daca acum ii place de tine dai si tu cu flit cum tea dat elwinking

| beastgirl a răspuns:

Pai, eu cred ca atunci cind prietena ta l-a intrebat el totul inteles... Sie se uita la tine poate ca te place sau cum se intimpla des:ride! Dar incearca sa ai o mica conversatie cu el, poate vei avea noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti,, buna``? Ti se pare intrebare adecvata? Adica s-ar uita la tine doar daca esti?!
Poate a auzit de la unu` altu` ca-l placi, si fiind singur doreste o relatie cu tine, sau doar iii pari simpatica/draguta/amuzanta.

Răspuns utilizator avertizat
| OliviaChiangShih explică:

Nu il mai plac nu pentru ca i-a zis pr mele asta, ci pentru ca mi-am dat seama ca nu este persoana potrivita happy