| Cameliacam122 a întrebat:

Hei sunt noua pe aici si vreau sa va intreb ce parere aveti despre baiatul despre care va voi spune.
Totul a inceput pe la inceputul anului scolar cand s-a bagat in seama cu mine pe facebook, eu vazandu-l prin liceu si mai aruncand cate o privire.La inceput doar el imi scria si a inceput sa imi placa de el.M-a chemat de cateva ori sa ne vedem prin scoala dar eu am refuzat, am zis sa nu ma las direct si am sperat ca ma va chema in afara scolii.El e genul ca imi vorbeste frumos cate in luna si in stele, apoi nu ma mai cauta vreo 3 saptamani apoi iar imi scrie ca si cum nu am fi facut nicio pauza.In fine,intr-o zis i-am scris eu pentru prima data si nu mi-a raspuns. Dupa un timp ma suna si ma intreaba ce fac vorbim multe,radem, da semne ca ma place. Apoi ma cheama intr-o zi la plimbare, ne sarutam de 3 ori,ma saruta pe frunte se comporta super. Dupa cateva zile ii trimit mesaj,iar el iar nu raspunde.
Nu mai inteleg,imi scria mereu, la intalnire ne-am comportat ca si un cuplu.De ce ma cauta doar cand vrea el, de ce se joaca cu mine?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca asa ii place, a invatat cum sa puna fetele pe foc, uite, se joaca cu ele.
Tu nu poti face la fel, numai el?
happy

| neutrino a răspuns:

El a plecat la pescuit, in final te-a prins pe tine, dar nu i-ai placut suficient. Mai asteapta, poate ca revine.

| Cameliacam122 explică (pentru neutrino):

Nu e vorba de placut pentru ca altfel nu ma cauta atat, iar ce m-a pus pe ganduri a fost ca la sfarsitul intalnirii a facut un apropo de a ne mai intalni.Dar...nici un semn.E genul mai "afemeiat" cred, eu nu prea am experienta cu baietii si am crezut ca intentioneaza ceva cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stilul lui! tu nu ai un stil care sa-l faca sa-si puna intrebari asa cum iti pui tu? creeaza-l daca n-ai! fii fata desteapta! joaca-te cu mintea lui! fierbe-l! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu daca ai patru prajituri si nu le stii gustul, alegi una si o mananci sau preferi sa gusti din fiecare ca sa vezi pe care o preferi?

| Asmilefromhellx3 a răspuns:

Poate nu a avut timp atunci thinking Nu trebuie sa te razbuni ..asa e firea lui poate thinking Oricum mai sunt si alti baieti ..nu sta acuma dupa curu lui :3

| Cameliacam122 explică (pentru Asmilefromhellx3):

Nu stau dar nu inteleg de ce iti dau sanse daca nu vor o relatie adica umbla atat dupa mine si brusc dispare

| FreeYoung29 a răspuns:

Nu stie ce vrea, se joaca, mai tarziu o sa vezi ca o sa ii para rau.