| Robert04122000 a întrebat:

Omuletzilor! Eu am 13 ani si fac pe zi cate 150 de abdomene, 30 de genoflexiuni si 15 flotari.tongue.As vrea sa stiu daca imi poate afecta cresterea in inaltime... Scuzati categoria! happy

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Sa ai si zile de pauza. Muschii se dezvolta in zilele de pauza, nu cand ii lucrezi.

Mai bine ai o zi in care te concentrezi pe abdomen, alta pe piept-triceps ( flotari ), alta pe spate-biceps ( tractiuni ), alta pentru picioare. Apoi 1-2 pauza completa si apoi reiei.

| Robert04122000 explică (pentru Cosmin86):

Multumesc pentru raspuns!

| Loriiiii a răspuns:

Noral nu ar trebui sa-to afecteze creserea cu absolut nimic, cel putin nu astea. kiss

| Robert04122000 explică (pentru Loriiiii):

Multumesc pentru raspuns. :*

| Loriiiii a răspuns (pentru Robert04122000):

Npk! :*

| Loriiiii a răspuns (pentru Robert04122000):

Sa fi iubit draga. Continua tot asa, sportu e sanatos. :* Bafta! :3

| Alcapone0 a răspuns:

Asta e o prostie ca iti afecteaza cresterea poate iti afecteaza putin dar nu wow... nu asculta de alti ia si fa abdomene in continuare... iti spun din propria experienta si eu fac sala de la 14 ani si acum am 25 si nu mi.a afectat cresterea.

| Robert04122000 explică (pentru Alcapone0):

Multumesc pentru raspuns.