| GaNgSty a întrebat:

Pai... 1 Nu pot sa adorm inainte de ora 2-3 decat daca ma pun pe la ora 10 in pat si stau 2 ore fara televizor, incercand sa adorm, dar intre timp MA GANDESC LA 1000 DE LUCRURI dar nu probleme sau altceva, chestii anume...
2 Dimineata cand ma scol dupa vreo 10 ore de somn usor, parca tot as vrea sa dorm sa ma odihnesc, nu ma trezesc niciodata cu chef de a ma scula...
3 Am avut probleme cu obezitatea dar acum sa zicem ca am putin mai multe kg in plus dar nimic exagerat. Sa fie oare de la kg in plus?
4 Pe timpul zilei daca nu fac nimic de la ora 4 pana pe la ora 9 imi vine un chef nebun de somn iar dupa aia pana la ora 2 ma simt in forma maxima, dar nu de somn...
5 Fac exercitiu fizic, Camera mea e bine aerisita bla bla...
6 La 16 ani trebuie sa imi fac griji sau ceva de genul? Trebuie sa ma chinui sa stau 2-3 ore pana adorm si sa ma pun in pat cat mai devreme posibil? Ma trezesc mereu la 6 jumate sa ma duc la liceu si tot la 12-1 adorm straight face WTF?
Astept cat mai multe raspunsuri si variante.
Funda si Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste ceva de facut care sa te obosesca sa zic asa.atunci nu mai ai timp sa te gandesti inainte de somn la nimic, caci te ia somnul rapid