| alexyaemo a întrebat:

Pai este un coleg antipatic pentru mine care se tine dupa mine crdetima nu il mai suport imi vine sa-l iau de un picior si sa-l arunc de unde a iesit adica stiti voi...ok va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| valorosu1995 a răspuns:

De ce nu-izici să nu se mai ținăă după tine? sau dacă i-ai zis deja și nu te ascultă bagă-l de unde a venit și mai dă-i și un un șut în gură! happy

| alexyaemo explică (pentru valorosu1995):

laughing) ii dau un sut in alta zona ca in gura mie mila sa nu-i stric dantura omului

| valorosu1995 a răspuns (pentru alexyaemo):

E și mai bine! laughing

| marius16sv a răspuns:

Poti sa ii zici ceva de dulce, intelegi la ce ma refer si sa ii jici ca e urat si mai multe si sigur o sa te lase