| elenuta909090 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat te place? Este unul care da impresia ca te place, spune ceva dragut despre tine si apoi te ignora...

2 răspunsuri:
| KatPetrova a răspuns:

Pai in primul rand cand vb cu tine tine capul putin aplecat intr-o parte, si se mai incurca cand vorbeste cu tine daca face asta cred ca da

| Nococoron a răspuns:

Este o întrebare a cărui răspuns îl pot explica foarte greu... Un băiat care te place poate să țină asta secret(în 80% din cazuri) sau poate să încerce să se bage ușor pe tine. Dar dacă îți spune vreodata 'te iubesc' așa din senin sau te sărută deodată sau orice altceva, ori glumește, ori vrea să se dea mare.Pentru că așa sunt băieții.
Să știi de la mine:ca să verifici că un băiat te place trebuie să fii atent la el(dacă se uită la tine etc.).Succes.Nu vreau funda!