| anonim_4396 a întrebat:

Pai nu stiu daca sunt grasa sau nu am 47 kg si 1, 65m deci dupa parerea voastra sunt grasa?

Răspuns Câştigător
| VioMdl a răspuns:

La inaltimea ta ar trebui sa ai 55 de kg...deci nu esti grasa.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da,esti grasa.

| Liviu a răspuns:

Ehm,imi plac fetele 'grase' gen 80 - 100 (dar sa aiba peste 1, 80 ) laughing
Ce aveti voi cu fetele grase?waiting

| amyamy a răspuns:

Cati ani ai? Si daca ai avea 25 nu ai fi grasa in Nici un caz, eu am 22 si am 1, 66 si 60 de kg Deci Nici eu practic nu sunt grasa insa visez La 55 de multa vreme. Si nu prea imi iese mai mult de 58 (ambitia) :d. Deci bucurate nu Esti grasa deloc si presupun ca arati foarte bine ai grija pe viitor, kilogramele sunt un dusman nasol!

| ayosmdk a răspuns:

Ce? nu
Eu am 1 56 si am 41 kg
Sunt slaba ( mi-as dori sa fiu mai " grasa ")
Stai linistita

| ELY098723456778990 a răspuns:

Am 13 ani.

| LoveYoux3 a răspuns:

Nu prea cred. stai linistita!