| lolipopgirl a întrebat:

Pana acum intrebarile mele au fost cam ciudate. acum intrebarea mea e alta.
Cum as putea sa raspund celor care ma iau la misto? adica cateodata le inchid gura dar simt unoeri ca nu mai pot.

2 răspunsuri:
| myha a răspuns:

Asa sunt si eu la scoala. Adica in momentul de fata se iau anumite persoane dde mine. Eu una incerc sa ii ignor. dar depinde de persoana. Au fost dati cand am comentat [ dar nu in sensul sa ma enervez. Sa ii iau la misto si sa raspund razand] chiar daca fierbeam in interior. Cel mai important este sa nu arati ca te deranjeaza. Baga-ti castile in urechi si asculta muzica cand simti ca rabufnesti, asa o sa ii ignori. Daca nu merge asa.raspunde-le in bataie de joc.

Sa speram ca vom trece peste asta.happy
:*

| MadnessCaffe a răspuns:

Ii ignori.