| AlexutzzaAdryy a întrebat:

Pana azi când a venit un nou tip in clasa imi placea de altul..Nu pot sa zic ca acum nu imi mai place de el.Dar el e mai rece. Tipul nou mi se pare de treaba, dar azi când a intrat in clasa toate fetele l-au asaltat mai putin EU! Si când m-am uitat cu coada ochiului mi-a facut cu ochiul! As avea nevoie de un sfat..Cu tipul celalalt nu cred ca ar fi posibil..Adica a facut multe lucruri pentru mine dar cel mai dragut e când m-a prins când am alunecat in ploaie.Una din fetele din clasa cred ca il place...La o petrecere am jucat adevar sau provocare si ea a raspuns ca il place 40%.El nu a recunoscut ca o place a zis ca daca se poate si cu minus.

E m-am mutat de la fosta scoala si de atunci il plac pe Stefanul "fitosul" era singurul baiat dragut din clasa..Cum sa fac cu Daniel celalalt baiat cel nou? Sa nu primesc raspunsuri genbig grinu-te si spune-i..Nu e asa usor de abia ne cunoastem..HELP! Funda!

Apropo sunt in a 7 a

Răspuns Câştigător
| AlleMrr69 a răspuns:

Pai incearca sa-l cunosti..castiga-i increderea.fa-l si pe el sa aiba incredere in tine happy