| BadeaValeria a întrebat:

Hei! Stiu ca poveastea mea o sa vi se para cam ciudata.dar asta e. bine..Totul a inceput astazi cand ne jucam (cativa colegi) adevar, provocare sau procent. Si era si un baiat care mie imi place de el..De cateva ori la provocare a picat sa ne sarutam si se vedea pe el ca ma place... La ora de sport eu am recunoscut ca-l plac dar cum a aflat o fata (o prosta si o scorpie) s-a dus repede ca proasta la el si i-a spus: richi (numele lui) tu cu cine stai cu valeria sau cu mine. Si a facut in asa fel sa o alega pe ea. Problema nu e asta. Problema e ca atunci cand a avut ocazi sa stea cu el nu a vrut si il chinuia, il punea sa faca curat prin clasa, si acum cand am eu ocazia nu ma lasa ea. Dar nu inteleg cum a aleso pe ea pentru ca si el a zis ca ma place. iar acum o sa o displac mai mult ca si asa o uram. Dar ce sa fac? pentru ca eu il plac si nu pot sa o las in pace pentru ca ara sansa mea sa stau cu un baiat dragut. P.S: s-a mai bagat si in alte relatii ale mele si din cauza ei nu pot sa am eu un prieten. CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Să o iei de păr pe scorpie și să discuți cu ea omenește să nu se mai amestece în relațiile tale.
Iar despre ăla, ce bărbat drăguț e dacă nu își ține punctul de vedere. Altul părerea mea!

4 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Pai discuta cu ea si pune-o in banca ei.Iar cu baiatul poti vorbi in continuare.

| ema_2625 a răspuns (pentru ema_2625):

Dar aici alegerea a fost a baiatului. Daca tinea la tine cu adevarat te alegea pe tine.

| Kukiux a răspuns:

Intreaba baiatul de ce a ales-o pe ea, si daca spune ca o place mai mult e pierderea lui, inseamna ca el merita "o scoprie" ca ea si tu pe cineva mai bun ca el

| Laviiixd a răspuns:

Simplu. Lasa-i in pace. Fata e o scorpie si exista asemenea fete in toate scolile, iar baiatul daca te placea cu adevarat e alegea pe tine.
Funda?