| Neighborhood a întrebat:

Pana la cati ani cresc baietii? In inaltime, ma refer. nu de alta, dar am 18 ani si deja 1.90 (6"3").

8 răspunsuri:
| DudaYeah a răspuns:

Si fetele si baietii se inalta pana la varsta de 23 de ani. daca la 23 de ani ai 1.56 atat o sa ai pana la varsta de 50 de ani, pentru ca atunci incepi sa dai inapoiwinking

| Love_4994 a răspuns:

Depinde de fiecare in parte.Dar in medie ei cresc pana la 18-20 anihappy

| Neighborhood explică:

Merci guys happy Deci in concluzie, cresc pana la 20-22 de ani. Bun, sper sa nu depasesc 2 metrii ca nu mai am loc in pat dupa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

foarte simplu pana la cat trebuie sa creasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa mai cresti de atat iti zic ca stiu

| cracks54 a răspuns:

Baietii cresc in general pana la 24 de ani, dar nu te teme nu vei creste mai mult de 2m

| LEONTE_7847 a răspuns:

Din cate stiu eu pana la 21... dar nu te mira eu am 14 ani si 1.80

| Connor_Alexutz_2000 a răspuns:

Am 17 ani si 1.61 oare pana la 23 de ani ajung macar 1, 72 cam asa app fac sala big grin