| anonim_4396 a întrebat:

Pana la ce varsta e ok sa joci jocuri online, in retea sau pe pc?
Gen counter-strike, nfs, fifa, dota, wow etc.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Pierzi din vedere un lucru... odata cu inaintarea in varsta, te maturizezi si incepi sa vezi viata cu alti ochi, interesul pentru jocurile pe calculator disparand cu desavarsire.

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu exista limita de varsta... poti juca si la 65 de ani, daca te mai tin puterile sau ai timp de asa ceva. tongue

| wannabe a răspuns (pentru Ronnix):

Eu as zice ca nu-i chiar asa.
a te juca pe pc e ceva pueril.

| Ronnix a răspuns (pentru wannabe):

Pierzi din vedere un lucru... odata cu inaintarea in varsta, te maturizezi si incepi sa vezi viata cu alti ochi, interesul pentru jocurile pe calculator disparand cu desavarsire.

| thegatekeeper a răspuns:

Mie nu mi se pare ca exista o limita de varsta pentru asta, e okay sa joci atata timp cat iti place, indiferent de cati ani ai. Cunosc oameni in toata firea care fac asta si nu mi se pare ceva iesit din comun happy.

| wannabe a răspuns:

As fi vrut sa vad o femeie cum ar gandi situatia asta laughing
pana acum am primit raspunsuri doar de la partea masculina.

| fitzeshytalent a răspuns:

Bunicul meu are 72 de ani si e gamer inrait. Ma bate incontinuu la DotA.