| vladdd16 a întrebat:

Parera voastra:Cine e mai frumoasa :Bianca Dragusanu sau Antonia (cantareata). Eu zic Antonia happy

5 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Parerea mea?

Bianca Dragusanu mi se pare o persoana falsa, care i'a luat mintile televiziuneahappy cu toate ca formele ei au innebunit multi barbati! de la faimosul Print Cristea. pana la barbati de randhappy.aa inclusiv Botee smug laughing

Antonia, am aflat ca are si un copilaslove struck... aa.

P.S... Antonia happy macar ea nu e cu nasul pe sus ca Bianca happy

| litlledolleioanna a răspuns:

De ce incerci sa faci o comparatie intre 2 femei care nu au nimic in comun? nu inteleg bianca are frumusetea ei aparte si antonia la fel pentru mine amndoua is frumoase plasticate sau nu dar sunt frumoase despre bianca poti spune ca e sexy ca il are pe vino-n coace si ca a innebunit toti barbatii cu formele ei. antonia e simpla inocenta draguta si foarte frumoasa dar nu poti face o comparatie intre ea si bianca sunt 2 stiluri diferite daca ai fi intrebat care e mai frumoasa dintre alina pestritu si antonia poate stiam ce sa-ti raspund dar in cazul asta nu in concluzie pentru mine amadoua sunt frumoase

| pinkqueen98 a răspuns:

Bianca Dragusanu?!:Olaughingo poti cumpara pe "papusa din plastic" cu antonia? In rpimul rand Antonia a ajuns cineva nu numai prin sanii eitongue...Antonia stie sa canteelove strucklove strucksi canta foarte frumoslove struck! Antonia este naturalalove struck! Antonia is the bestlove struck!laughing

| Alexu24 a răspuns:

Antonia :X

| Marius444 a răspuns:

Pai Dragusanu e doar un plastic mai bombat... laughing, iar Antonia. pff. toata lumea zice ca cica ar fi faina. d-apai mie nu mi se pare. Anyway. O prefer totusi pe Antonia, macar e (mai) naturala decat plasticata.